פודקאסטים

פרק 10: אורי אשר – מהפכת הבינה המלאכותית

מהפכת הבינה המלאכותית מחייבת כל עסק בכל גודל להבין את ההשפעה עליו - ולהערך. לרתום את הכוחות לטובת התייעלות , חדשנות וניהול סיכונים!

פרק 9: ריטה גולשטיין גלפרין – חדשנות ושיתופי פעולה עם השלטון המקומי

ריטה, חוקרת, מרצה ויועצת בעולמות של חדשנות ציבורית ואימפקט - בפרק כל כך אסוף ומדויק על מיינדסט של חדשנות לעסקים קטנים ומוסרתיים. ציונות דור 2.0, אימפקט ומדיניות ציבורית.ולמה עסקים צריכים את הרשות המקומית שלהם לצדם.ולא לשכוח את טיפ הזהב של ריטה - שיכול לשנות את כל ההיערכות של העסקים אל המחר..

פרק 8: הילה זגורי – מיתוג מעסיק לארגונים קטנים ובינוניים והקשר לגיוון והכללה

מיתוג מעסיק אסטרטגי לחברות קטנות ובינוניות! הילה זגורי - מנכ"לית חברת Connecting HR המתמחה במיתוג מעסיק, דיגיטל וקריירה מייסדת קהילת מיתוג מעסיק ישראל בפרק מעט ארוך מהרגיל על מה הקשר בין המוניטין שלנו לגיוסים שלנו, ואיך כל חברה בכל גודל ובכל תקציב יכולה לנהל מיתוג מעסיק חיובי כדי לגייס, ולא פחות חשוב, לשמר - עובדים 🙂

פרק 7: אסתר כהן – הטעויות הפנסיוניות שעסקים קטנים וזעירים עושים

כלים פיננסים לעצמאים! למה עצמאיים ועצמאיות לא חוסכים ליום אפור? למה כדאי לשים לב? והאם יש מקרים שבהם לא חובה לחסוך? אסתר כהן,מומחית לתכנון פיננסי, בפרק ממוקד שיסדר לכם את העתיד 😉

פרק 6: שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים עם אביחי דריינוף

אביחי, יזם צעיר ומומחה שיווקי, בעלים של אופטימיסט, בית חברתי לפרסום בפרק מרתק בנושא שכולנו זקוקים לו אבל לא יודעים איך להתמודד איתו! מה כל עסק חייב מבחינה שיווקית, מתי ראוי ורצוי להעזר באיש מקצוע ומתי להעמיד עובד IN HOUSE, וכמובן והכי חשוב- איך נדע שאיש השיווק שבחרנו הוא הנכון עבורנו ועבור העסק שלנו!

פרק 5: אליסף מואס > ניהול מוצר לא רק לסטארט-אפים

פעם חשבתם איך מתודולוגיות של ניהול בעולם היי-טק הנוצץ קשורות גם אליכם ואליכן? איך בהבנה של מהו ניצול מוצר, מהו ערך מינימלי ללקוח ובכלל - אם היה לכם תרגומון שכזה - איך הייתם מנצנצים גם? אז הפרק הזה לגמרי שם!