פודקאסטים

פרק 6: שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים עם אביחי דריינוף

אביחי, יזם צעיר ומומחה שיווקי, בעלים של אופטימיסט, בית חברתי לפרסום בפרק מרתק בנושא שכולנו זקוקים לו אבל לא יודעים איך להתמודד איתו! מה כל עסק חייב מבחינה שיווקית, מתי ראוי ורצוי להעזר באיש מקצוע ומתי להעמיד עובד IN HOUSE, וכמובן והכי חשוב- איך נדע שאיש השיווק שבחרנו הוא הנכון עבורנו ועבור העסק שלנו!

פרק 5: אליסף מואס > ניהול מוצר לא רק לסטארט-אפים

פעם חשבתם איך מתודולוגיות של ניהול בעולם היי-טק הנוצץ קשורות גם אליכם ואליכן? איך בהבנה של מהו ניצול מוצר, מהו ערך מינימלי ללקוח ובכלל - אם היה לכם תרגומון שכזה - איך הייתם מנצנצים גם? אז הפרק הזה לגמרי שם!

פרק 4: שביל היזמות עם מרב לביא

בפרק הנוכחי, בראיון מרתק ומדויק, על גיוס עובדים לעסקים קטנים ובינוניים,על ניהול ושימור עובדים - והחשיבות האסטרטגית שיש לתחום בצמיחה העסקית. מרב היא מומחית גיוס וניהול משאבי אנוש, בעיקר בענף הטכנולוגי והסטארט-אפי.אבל לא רק 🙂 בואו לקבל ממרב את כללי הזהב לגיוס וניהול עובדים.ולהצליח. האזנה נעימה.

פרק 3: שביל היזמות – כוחן של קהילות ונטוורקינג עם מורן אלויה

על כוחן של קהילות כבר שמענו.. אבל מה הקשר לקידום עסקים? מה בין קהילות, נטוורקינג והצלחה בעסק שלנו? בפרק הנוכחי, אני מראיינת את מורן אלויה, הבעלים של חברת הייעוץ והשיווק הדיגיטלי GUIDE THE WAY ומייסדת עמותת פרויקט עסקית - לקידום יזמות נשית בישראל!

פרק 2: שביל היזמות: מנהיגות תודעתית עם רבקה מאירזון

בפרק השני, אני מארחת את רבקה מאירזון,מומחית במנהיגות תודעתית. מה הקשר בין תודעה אישית להצלחה עסקית? איך נדע לשנות תבניות ודפוסים שתוקעים אותנו כדי להשתחרר ולצמוח? האזינו לרבקה!

פרק 1: שביל היזמות – חדשנות לעסקים קטנים ובינוניים עם עדי אוסטרי מטלון

פודקסט חדש